Szanowni Państwo,

W tym roku już po raz jedenasty w dniach 28.09. – 30 .09.2007 r. odbędzie się Sympozjum Diabetologiczne pt.:


„Postępy w diagnostyce i terapii cukrzycy"


Ostatnie cztery Sympozja odbyły się w Szczyrku, w hotelu „Orle Gniazdo”. Duża liczba uczestników, wystawców i wykładowców oraz pozytywne opinie po zakończeniu Sympozjum, zachęciły nas do kontynuacji spotkań w Szczyrku.
W imieniu Komitetu Organizacyjnego XI Sympozjum Diabetologicznego, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w tej konferencji. W czasie spotkania w Szczyrku omówimy najważniejsze współczesne problemy diabetologiczne.
Szczyrk to znany i popularny ośrodek turystyczno – wypoczynkowy położony we wschodniej części Beskidu Śląskiego, w głębokiej dolinie Żylicy. Otoczony jest wieńcem gór pokrytych lasami świerkowymi. Miasto leży na dogodnej trasie prowadzącej z Bielska – Białej przez przełęcz Salmopolską do Wisły i Ustronia.
Wybitne walory turystyczne miejscowości – klimat, przyroda, szlaki turystyczne i tereny narciarskie oraz możliwość czynnego wypoczynku począwszy od pieszych wędrówek, przez wyczynową i amatorską jazdę na rowerach górskich do coraz bardziej popularnych sportów lotniarskich (lotnie i paralotnie) – sprawiają, że jest to wymarzone miejsce letniego i zimowego wypoczynku.
Pobyt w tak wyjątkowo uroczym miejscu, jakim jest Szczyrk, - bardzo interesujący program naukowy spotkania oraz specjalnie dobrani wykładający - eksperci w omawianych zagadnieniach - przyniesie wiele korzyści zarówno Państwu, jak i leczonym przez Państwa pacjentom.
Przygotowany program socjalny będzie w tych warunkach dodatkowa ucztą dla ciała.

 

Do zobaczenia w Szczyrku !

 

Prof. zw. dr hab. n. med.

Władysław Grzeszczak

 


Kompleksowa obsługa konferencji
copyright © 2007 EVMACO
informacje ogólne | komitet naukowy | rejestracja | program | zakwaterowanie