Szanowni Państwo,

Miło nam zaprosić Państwa do wzięcia udziału w kolejnej, styczniowej konferencji "Nowości w cukrzycy". Będzie to już 10-te!, jubileuszowe spotkanie z tego cyklu.

Podczas pierwszej, odbywającej się w 2007 roku konferencji, jak i w czasie ośmiu kolejnych spotkań, poruszaliśmy wiele tematów dotyczących epidemiologii, patogenezy, diagnostyki i leczenia cukrzycy oraz chorób jej towarzyszących, m. in. takich jak: dyslipidemia, nadciśnienie tętnicze, otyłość. Staraliśmy się podkreślać kolejne pojawiające się w tym zakresie nowości. I udało się! Zarówno tematyka, wykładowcy, jak i formuła konferencji zyskała  Państwa aprobatę i zainteresowanie, co sprawiło, że z roku na rok spotykaliśmy się w coraz to liczniejszym gronie. Obecnie konferencja "Nowości w cukrzycy" jest wydarzeniem, w którym udział bierze niemal 700 osób.

Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za docenienie "Nowości w cukrzycy" i za to, że byliście Państwo z nami przez tyle lat. Jeżeli ktoś z Państwa posiada certyfikaty ze wszystkich dziewięciu edycji konferencji - proszę przynieść je ze sobą na najbliższe spotkanie.  Rozlosujemy jubileuszowe nagrody.

Mamy nadzieję, że 10-ta konferencja, jak również kolejne z tego cyklu, będą nadal utrzymywać wysokie standardy i spełniać Państwa oczekiwania.

 

Zapraszamy zatem Państwa jeszcze raz serdecznie,

 
   
prof. dr hab. n. med. Edward Franek
Współprzewodniczący Komitetu Naukowego
X konferencji Nowości w cukrzycy
Kierownik Kliniki Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii
CSK MSW w Warszawie
prof. dr hab. n. med. Władysław Grzeszczak
Współprzewodniczący Komitetu Naukowego
X konferencji Nowości w cukrzycy
Kierownik Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych,
Diabetologii i Nefrologii w Zabrzu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach